Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Санкт-Петербург - Рига (11:15)

11:15 Санкт-Петербург Bus Station 2, 36 Nabereznaya Obvodnogo Kanala
11:55 Санкт-Петербург Bus Station "Baltijskiy"
14:15 Kingisepp Coach Station
15:05 Нарва Coach Station
15:55 Йихві Coach Station
17:45 Тарту Bus Station
19:00 Валга Bus Station
21:10 Рига "Pales iela" (Jugla)
21:20 Рига "Plavnieki 2"
21:35 Рига Bus Station, 1 Pragas iela str.
Перевізник: Lux Express
Багаж: Ручная кладь 5 кг 45 × 35 × 20 см, багаж до 30 кг 70 × 30 × 55 см
Умови повернення: до 168 год. до від'їзду: 80%
менше 168год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Дети 5-12 лет
10% Студенты до 26 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information