Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Санкт-Петербург - Рига (19:15)

19:15 Санкт-Петербург Bus Station 2, 36 Nabereznaya Obvodnogo Kanala
20:00 Санкт-Петербург Bus Station "Baltijskiy"
22:20 Kingisepp Coach Station
23:25 Нарва Coach Station
23:50 Сілламяе Coach Station
00:10 Йихві Coach Station
02:05 Тарту Bus Station
03:20 Валга Bus Station
04:15 Валмієра Bus Station
06:00 Рига Bus Station, 1 Pragas iela str.
06:30 Рига аеропорт Airport, bus stop
Перевізник: Simple Express
Багаж: Ручная кладь 5 кг 45 × 35 × 20 см, багаж до 30 кг 70 × 30 × 55 см
Умови повернення: до 168 год. до від'їзду: 80%
менше 168год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 50% Дети 5-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information