Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Хайльбронн - Калининград

06:00 Хайльбронн Bahnhofstraße 36
07:00 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
08:00 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
09:00 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
10:00 Лимбург-на-Лане Kopenhagener Straße
11:30 Бонн International Bus Parking, Rabinstr.
12:30 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
12:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
13:30 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
13:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
15:00 Падерборн Autohof Mönkeloh
14:30 Падерборн Autohof Mönkeloh
16:00 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
15:30 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:30 Ганновер ZOB
17:00 Ганновер ZOB
18:10 Брауншвейг Hauptbahnhof, Berliner str.
19:10 Магдебург ZOB am Hbf
09:00 Калінінград Bus Station
Перевізник: Benz Reisen
Багаж: 1шт. до (70x50x40) до 25 кг -бесплатно, каждый след. от 5/15EUR
Додаткова інформація: Перевозка велосипедов в разобранном состоянии - 50 EUR. Перевозка животного - 40-100% цены билета.
Умови повернення: до 744 год. до від'їзду: 90%
від 744год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Инвалиды
40% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information