Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Хмельницкий - Варшава

13:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
14:15 Волочиськ Bus Station, 30 Nezalzhnosti str.
14:25 Підволочиськ Bus Station, 15A Ternopilska str.
15:30 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
16:40 Вишнівець Bus Station, 4 Nezalzhnosti str.
17:35 Кременець Bus Station, 138 Dubenska str.
18:40 Дубно Bus Station, 26 Zabrama str.
20:00 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
21:10 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
22:55 Ягодин customs (UA-PL)
00:40 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
04:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Перевізник: Стецик Т.В.
Багаж: 1шт.до 50 кг-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных со всеми документами, намордником и выкупленным возле себя местом - разрешена.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 3 год. до від'їзду: 30%
менше 3год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information