Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Черновцы - Вроцлав

16:00 Чернівці Bus Station, 216 Golovna str.
18:00 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
19:40 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
20:40 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
23:40 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
02:05 Шегині customs (UA-PL)
02:20 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
04:00 Ряшів CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
06:40 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
08:00 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:50 Ополе Bus Station, st. 1 Maja 4
11:00 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
Перевізник: Prykarpatskyy Express
Багаж: Ручная кладь 5 кг 60×40×20 см, багаж до 30, каждый след. 15кг 5 EUR
Додаткова інформація: Перевозка собак разрешается, доплата - 20-100% от цены билета в зависимости от размера собаки.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студенты до 26 лет
50% Дети 0-10 лет
99% Дети 0-5 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information