Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 00028 Praha - Krakow - Kherson

10:00 Прага Bus Station "Florenc"
13:20 Брно Bus Station "Zvonarka"
16:30 Фрідек-Містек Bus Station, pl.1
19:10 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
03:45 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
05:30 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
08:30 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
10:40 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
13:00 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
17:30 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
20:00 Миколаїв Bus Station
21:00 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
Перевізник: Arman
Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x100)-бесплатно, каждый след. от 10 USD
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 25 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information