Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 006 Цюрих - Берлин (08:00)

08:00 Цюрих Carparkplatz am Shilquai
09:05 Констанц Döbeleparkplatz
09:20 Констанц Allmannsdorf, Mainaustraße 154
09:55 Меерсбург Church, Stettener Straße, 88709
10:25 Фридрихсхафен Bf
13:30 Мюнхен ZOB
16:15 Байройт Goethestraße,hbf
16:50 Хімелькрон Autohof
17:10 Мюнхберг Autohof, August-Horch-Straße 12
20:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information