Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 006 Zurich - Berlin (06:00)

06:00 Цюрих Carparkplatz am Shilquai
07:05 Констанц Döbeleparkplatz
07:20 Констанц Allmannsdorf, Mainaustraße 154
07:55 Меерсбург Church, Stettener Straße, 88709
08:25 Фридрихсхафен Bf
11:40 Мюнхен ZOB
14:45 Хімелькрон Autohof
18:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information