Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 006 Zurich - Berlin (10:00)

10:00 Цюрих Carparkplatz am Shilquai
11:05 Констанц Döbeleparkplatz
11:20 Констанц Allmannsdorf, Mainaustraße 154
11:55 Меерсбург Church, Stettener Straße, 88709
12:25 Фридрихсхафен Bf
15:30 Мюнхен ZOB
18:15 Байройт Goethestraße,hbf
18:50 Хімелькрон Autohof
00:40 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information