Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 009 Прага - Черновцы

13:00 Плзень Bus Station, st.Gusova 90
16:00 Прага Bus Station "Florenc"
18:45 Брно Bus Station "Zvonarka"
20:30 Оломоуц Request stop
22:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
01:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
04:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
07:10 Краковець customs (UA-PL)
08:50 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
10:05 Стрий Request stop
11:05 Долина Bus Station, 1A Shevchenka str.
11:50 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
13:00 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
14:20 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
15:10 Снятин Bus Station, 1 Vinnitska str.
16:00 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
Перевізник: Nikolo s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Додаткова інформація: Wi-fi в автобусе
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 85%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 80%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 50% Дети 4-10 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information