Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 011 Ужгород-Свидник-Прага

15:20 Ужгород Bus parking, Krasnodontsiv str.
15:55 Михайлівці Railway Station, ul.Stanicna 3
16:25 Гуменне Railway Station
17:25 Стропков Bus Station, pl.1
17:40 Свидник Bus Station, pl.13
19:20 Гіралтовце Bus Station, pl.1
19:55 Пряшів Bus Station, pl.26
20:55 Левоча Bus Station, pl.1
21:20 Попрад Bus Station, pl.2
02:10 Оломоуц Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:05 Брно Bus Station "Zvonarka"
04:25 Гумполец Bus Stop "Posta"
05:40 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: CK EUROTOUR
Багаж: 1шт. ручной клади бесплатно, каждый след. от 20CZK / 1EUR
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 20% Студент (ISIC)
20% Студент (Euro26)
40% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information