Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 011 Прага-Свидник-Ужгород

18:45 Прага Bus Station "Florenc"
20:10 Гумполец Bus Stop "Posta"
21:35 Брно Bus Station "Zvonarka"
22:45 Оломоуц Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:25 Попрад Bus Station, pl.2
03:50 Левоча Bus Station, pl.1
05:00 Пряшів Bus Station, pl.26
05:25 Гіралтовце Bus Station, pl.1
06:15 Свидник Bus Station, pl.13
06:35 Стропков Bus Station, pl.1
07:25 Гуменне Railway Station
07:55 Михайлівці Railway Station, ul.Stanicna 3
10:05 Ужгород Bus Station, 2 Stantsijna str.
10:10 Ужгород Bus parking, Krasnodontsiv str.
Перевізник: CK EUROTOUR
Багаж: 1шт. ручной клади бесплатно, каждый след. от 20CZK / 1EUR
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 20% Студент (ISIC)
20% Студент (Euro26)
40% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information