Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 018 Leverkusen - Harlesiel

07:00 Леверкузен Railway station
07:50 Дюссельдорф ZOB
08:40 Ессен Hbf., Am Hauptbahnhof 5
09:10 Дорстен ZOB
12:05 Лер Emspark
12:35 Эмден Hbf
12:45 Норден ZOB
13:25 Нордайх ZOB (Port)
13:45 Несмерзіль Bus Station
14:00 Несмерзіль Hafen
14:20 Дорнумерзіль Busbahnhof
14:35 Езенс Haltestelle Sterburer Weg
15:05 Харлезіль Hafen
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information