Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 023 Дюссельдорф - Дрезден (07:30)

07:30 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:15 Ессен Bus Station, Freiheit st.
09:00 Дортмунд Steinstraße 54
11:10 Кассель Bus Station "Wilhelmshöhe"
14:45 Галле Bus Station, Ernst-Kamieth-Straße st.
15:40 Лейпциг Haltestelle "Goethestrasse"
17:20 Дрезден Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information