Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 027 Essen - Munchen (06:45)

06:45 Ессен Bus Station, Freiheit st.
07:45 Дюссельдорф ZOB
08:45 Леверкузен Railway station
11:10 Дармштадт Hbf, Westseite
12:05 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:35 Гайдельберг Hauptbahnhof
13:35 Хайльбронн Hbf-Busbahnhof
14:35 Штутгарт ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:05 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
18:05 Мюнхен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information