Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 027 Munchen - Essen (07:15)

07:15 Мюнхен ZOB
08:20 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 Штутгарт ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
11:35 Хайльбронн Hbf-Busbahnhof
12:45 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
13:35 Дармштадт Hbf, Westseite
16:05 Леверкузен Railway station
16:50 Дюссельдорф ZOB
17:30 Ессен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information