Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 037 Munchen - Duisburg (09:15)

09:15 Мюнхен Bus Station, Arnulfstraße 21
11:35 Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
13:10 Вюрцбург Hbf
14:20 Ашаффенбург Busbahnhof
15:40 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
17:30 Зиген Koblenzerstraße
18:50 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
19:35 Ессен ZOB bei HbF
19:55 Дуйсбург Hbf
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information