Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 037 Мюнхен - Дуйсбург (11:15)

11:15 Мюнхен Bus Station, Arnulfstraße 21
13:35 Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
15:10 Вюрцбург Hbf
16:20 Ашаффенбург Busbahnhof
17:40 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
19:30 Зиген Koblenzerstraße
20:50 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
21:35 Ессен ZOB bei HbF
21:55 Дуйсбург Hbf
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information