Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 051 Берлин - Дюссельдорф

10:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:45 Магдебург ZOB am Hbf
12:30 Ашерслебен Bahnhofstraße
13:00 Кведлінбург Bahnhof
13:20 Бланкенбург Hbf
13:40 Вернігероде Hbf
14:05 Бад-Гарцбург Herzog-Julius-Straße
14:30 Гослар Busbahnhof
14:50 Зезен Bahnhofsplatz
15:40 Геттинген Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
17:25 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
19:30 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
20:10 Ессен Bus Station, Freiheit st.
20:50 Дюссельдорф Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information