Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 055 Leipzig - Offenburg (08:30)

08:30 Лейпциг ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
09:55 Єна Bus Station "Paradies"
10:25 Веймар Bus Station, st. August-Baudert-Platz
11:00 Эрфурт Bus Station, st. Kurt-Schumacher-Straße 1
11:50 Зуль Bus Station, Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
14:00 Вюрцбург Parking on Haugerglacisstraße st.
15:50 Штутгарт ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:00 Карлсрує Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
18:05 Оффенбург Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information