Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 055 Offenburg - Leipzig (06:40)

06:40 Оффенбург Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
07:55 Карлсрує Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
09:15 Штутгарт ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
11:05 Вюрцбург Parking on Haugerglacisstraße st.
13:10 Зуль Bus Station, Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
14:00 Эрфурт Bus Station, st. Kurt-Schumacher-Straße 1
14:35 Веймар Bus Station, st. August-Baudert-Platz
15:15 Єна Bus Station "Paradies"
16:35 Лейпциг ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information