Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 058 Berlin - Krefeld (10:30)

10:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:45 Ганновер ZOB
16:35 Хамм Busbahnhof, Unionstraße
17:30 Херне Bf. Busbahnhof Westring
18:10 Ботроп Am Hauptbahnhof
18:30 Оберхаузен Hbf Fernbushaltestelle
18:50 Дуйсбург Hbf
19:20 Крефельд Hbf, Südseite
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information