Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 058 Krefeld - Berlin (11:05)

11:05 Крефельд Hbf, Südseite
11:45 Дуйсбург Hbf
12:05 Оберхаузен Hbf Fernbushaltestelle
12:20 Ботроп Am Hauptbahnhof
13:00 Херне Bf. Busbahnhof Westring
13:50 Хамм Busbahnhof, Unionstraße
16:45 Ганновер ZOB
19:50 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information