Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 058 Крефелд - Берлин (08:05)

08:05 Крефельд Hbf, Südseite
08:45 Дуйсбург Hbf
09:05 Оберхаузен Hbf Fernbushaltestelle
09:20 Ботроп Am Hauptbahnhof
10:00 Херне Bf. Busbahnhof Westring
10:50 Хамм Busbahnhof, Unionstraße
13:45 Ганновер ZOB
16:50 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information