Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 06 Netherlands - Poland

22:30 Бреда Central Station - Stationslaan
22:55 Тилбург Centraal Station
19:15 Роттердам Willemsplein
20:00 Гаага C.S. - HTM - den Haag Central
21:00 Амстердам Prins Hendrikkade - busparking Oosterdok
21:50 Утрехт Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
22:50 Арнем Centraal Station - Bouricius Straat
08:00 Слубіце Port Świecko, Świecko 39
10:00 Щецин Bus Station, Plac Grodnicki 1, pl. 1A
11:00 Новогард stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
12:00 Кошалин dworzec PKS, stanowisko 3
12:50 Славно stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
13:30 Слупск dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
14:30 Лемборк Dw. PKP
15:10 Вейхерово Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
15:40 Гдыня Dworzec PKS przy Poczcie
16:30 Гданьск Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
17:15 Тчев przystanek przy dworcu PKP, st. 12
17:45 Мальборк dawny PKS- zatoka obok cukrowni
18:30 Эльблонг Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
09:30 Гожув-Велькопольский Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
11:30 Валч dworzec PKS, stan. 4
12:10 Піла dworzec PKS
13:10 Накло-над-Нотецем dworzec PKS, stan. 4,5
13:45 Бидгощ dworzec PKS - stan. 18/19
14:30 Свеце dworzec PKS
15:00 Грудзёндз Dworzec PKP, ul. Dworcowa
16:15 Ілава dworzec PKS
17:05 Оструда dworzec PKS - stanowisko 9
18:00 Ольштин dworzec PKS - stanowisko 11
18:50 Біскупець parking obok dworca PKS
19:25 Мронгово dworzec PKS - ul. Kolejowa
20:00 Кентшин dworzec PKS, stan. 2
20:30 Гижицко parking przy biurze ORBIS
21:30 Элк Dworzec PKS, st. nr 1
22:20 Августів Motel ul. Mazurska 4
23:00 Сувалки PGK, ul. Utrata
12:30 Гнєзно dworzec PKS
13:30 Іновроцлав dworzec PKS
14:20 Торунь przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
15:30 Влоцлавек dworzec PKS, stan. 9
16:30 Плоцьк dworzec PKS, ul. Dworcowa
18:15 Цеханув dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
19:45 Остроленка dworzec PKS
20:45 Ломжа Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
22:00 Біялисток Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
09:00 Свебодзин parking przy stacji paliw A2A3
11:00 Познань dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
12:40 Конин Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
13:25 Коло stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
14:30 Лодзь Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
15:20 Лович dworzec PKS
16:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
18:45 Седльце przystanek MPK przy dworcu PKP
19:45 Бяла-Подляска Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
16:00 Радом dworzec PKS
17:00 Пулавы przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
18:00 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
19:00 Хелм dworzec PKS
19:30 Красностав dworzec PKP
20:00 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
20:30 Томашув-Любельский Dw. PKS
19:00 Красник dworzec PKS
19:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
20:00 Білґорай dworzec PKS
20:50 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
13:00 Каліш Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
14:00 Серадз Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:30 Здуньская-Воля dworzec PKS ul. Juliusza
15:30 Пйотркув-Трибунальський dworzec PKS, stan. 1,2
17:00 Кельце Dworzec PKS
17:45 Скаржисько-Каменна zatoka MKS, ul. Niepodległości
18:15 Стараховіце dworzec zachodni PKS
18:45 Островець-Свентокшиський Dworzec PKP, ul. Żabia 40
19:45 Сандомир parking przed dworcem PKP
20:10 Тарнобжег parking obok dworca PKS
20:45 Стальова Воля Dworzec PKS
09:45 Зелёна-Гура Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
10:15 Нова Суль dworzec PKS
10:50 Глогув Dworzec PKP
11:30 Лешно Dworzec PKP
12:45 Кротошин dworzec PKS
13:30 Острув-Велькопольский Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
14:15 Кемпно Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
15:00 Ключборк dworzec PKS
15:30 Олесно przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
16:30 Ченстохова Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
17:15 Радомсько dworzec PKS
10:45 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
12:40 Олава dworzec PKS peron międzynarodowy
13:00 Бжег dworzec PKS
13:50 Ополе Dworzec PKS, ul.1 Maja
11:45 Явор dworzec PKP
12:10 Стшегом dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
12:30 Валбжих stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
13:00 Свідниця Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
13:45 Дзержонюв Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:15 Зомбковице-Слёнске dworzec PKP
15:00 Клодзко dworzec PKS, stan. 1
15:00 Ныса dworzec PKS, stanowisko 11
15:30 Прудник dworzec PKS, stanowisko 4
16:00 Глогувек dworzec PKS
16:20 Кендзежин-Козьле dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
14:10 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
14:35 Забже Pl. Warszawski
14:50 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
15:05 Хожув Pl. Powstańców Śl.
15:20 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
14:55 Рибник Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:20 Жори Dworzec PKS
15:45 Пщина plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:15 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
17:30 Бохня Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
17:45 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
18:10 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
18:55 Дембица Railway Station
19:20 Ропчице Dworzec PKS
19:40 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
20:30 Пшеворск Dworzec PKS
20:50 Ярослав Dworzec PKP
21:20 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
19:30 Мелець parking obok dworca PKS
15:45 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
16:15 Мшана-Дольна Dworzec PKS
16:55 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
17:30 Новы-Сонч Dworzec PKS
18:00 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:25 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
18:55 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
19:15 Ясло Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
20:00 Кросно dworzec PKS, miedzunarodnowe
20:50 Санок Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
Перевізник: SINDBAD
Багаж: 2шт.до 30 кг-бесплатно, каждый следующий 10 EUR
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information