Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 063 Freiburg - München (11:15)

11:15 Фрайбург Hbf/ZOB
11:50 Титизе Am Badeparadies 1, 79822
12:15 Хюфінген Bus Station Mariahof
12:35 Eнген Bus Station Grub/McDonald's
13:10 Юберлінген Bus Station Busbahnhof
13:30 Меерсбург Bus Station Kirche
13:40 Маркдорф Bus Station Ravensburger Straße
14:10 Равенсбург Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
14:45 Ванген-ім-Алльгой Bus Station Busbahnhof
15:10 Лойткірх-ім-Алльгой Bus Station
15:40 Мемминген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:10 Мюнхен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information