Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 063 Фрайбург - Мюнхен (15:30)

15:30 Фрайбург Hbf/ZOB
16:05 Титизе Am Badeparadies 1, 79822
16:30 Хюфінген Bus Station Mariahof
16:50 Eнген Bus Station Grub/McDonald's
17:25 Юберлінген Bus Station Busbahnhof
17:45 Меерсбург Bus Station Kirche
17:55 Маркдорф Bus Station Ravensburger Straße
18:25 Равенсбург Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
19:00 Ванген-ім-Алльгой Bus Station Busbahnhof
19:25 Лойткірх-ім-Алльгой Bus Station
19:55 Мемминген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
21:25 Мюнхен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information