Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 067 Амстердам - Прага (07:40)

07:40 Амстердам Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
10:50 Оснабрюк Bus Station, Eisenbahnstraße 10
11:35 Бад Оунхаусен Bus Station, Königstraße 2,
12:55 Ганновер ZOB
13:55 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
15:10 Магдебург ZOB Bussteig 7
17:00 Лейпциг Hbf.,Goethestr
18:40 Дрезден Hbf., Bayerische Strasse
20:40 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information