Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 067 Прага - Амстердам (08:15)

08:15 Прага Bus Station "Florenc"
10:25 Дрезден Hbf., Bayerische Strasse
12:05 Лейпциг Hbf.,Goethestr
13:50 Магдебург ZOB Bussteig 7
15:05 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Ганновер ZOB
17:20 Бад Оунхаусен Bus Station, Königstraße 2,
18:10 Оснабрюк Bus Station, Eisenbahnstraße 10
21:15 Амстердам Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information