Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 074 Gent - Rostock (10:35)

10:35 Гент Dampoort Station
11:45 Брюссель CCN Gare du Nord
14:50 Дюссельдорф ZOB
15:25 Дуйсбург Hbf
15:55 Ессен Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
19:45 Бремен Railway Station, Breitenweg 13
21:30 Гамбург ZOB am Hbf
23:35 Росток ZOB
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information