Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 082 Dusseldorf - Praha

08:30 Дюссельдорф Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
09:30 Ессен Bus Station, Freiheit st.
10:00 Бохум Wittener Straße, under the railway bridge
10:30 Дортмунд ZOB bei Hbf
13:05 Кассель Bus Station "Wilhelmshöhe"
15:20 Эрфурт Bus Station, st. Kurt-Schumacher-Straße 1
15:55 Веймар Bus Station, st. August-Baudert-Platz
16:35 Єна Bus Station "Paradies"
17:15 Гера Busparkplatz am Hauptbahnhof
18:15 Хемніц Straße der Nationen Ecke Georgstraße
20:55 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information