Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 095 Мерано - Мюнхен (05:00)

05:00 Мерано Terme
05:03 Марлінг Kellerei
05:05 Чермес Rathaus
05:15 Лана Lido
05:25 Терлано Karl-Atz-Platz
05:40 Больцано Hotel Alpi
06:10 Кьюза Bus Station
06:25 Бресаноне Dantestraße auf der Hauptstraße
06:50 Віпітено Deutschhaus
07:25 Инсбрук Busparkplatz am Hofgarten
09:35 Мюнхен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information