Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 095 Merano - Munchen (08:00)

08:00 Мерано Terme
08:03 Марлінг Kellerei
08:05 Чермес Rathaus
08:15 Лана Lido
08:25 Терлано Karl-Atz-Platz
08:40 Больцано Hotel Alpi
09:10 Кьюза Bus Station
09:25 Бресаноне Dantestraße auf der Hauptstraße
09:50 Віпітено Deutschhaus
10:25 Инсбрук Busparkplatz am Hofgarten
12:35 Мюнхен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information