Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 095 Munchen - Merano (15:00)

15:00 Мюнхен ZOB
17:10 Инсбрук Busparkplatz am Hofgarten
17:45 Віпітено Deutschhaus
18:10 Бресаноне Dantestraße auf der Hauptstraße
18:55 Больцано Hotel Alpi
19:20 Лана Lido
19:32 Марлінг Kellerei
19:35 Мерано Terme
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information