Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 095 Munchen - Merano (18:00)

18:00 Мюнхен ZOB
20:10 Инсбрук Busparkplatz am Hofgarten
20:45 Віпітено Deutschhaus
21:10 Бресаноне Dantestraße auf der Hauptstraße
21:55 Больцано Hotel Alpi
22:20 Лана Lido
22:32 Марлінг Kellerei
22:35 Мерано Terme
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information