Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 098 Киль - Майнц (07:40)

07:40 Киль ZOB
09:20 Гамбург ZOB am Hbf
10:55 Бремен Breitenweg
13:10 Мюнстер Bus stop, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:20 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
15:40 Зиген Berliner Straße 39
16:45 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
17:50 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite; Mannheimer Str
18:15 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
18:50 Майнц Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information