Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 098 Киль - Майнц (11:40)

11:40 Киль ZOB
13:20 Гамбург ZOB am Hbf
14:55 Бремен Breitenweg
17:10 Мюнстер Bus stop, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:20 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
19:40 Зиген Berliner Straße 39
20:45 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
21:50 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite; Mannheimer Str
22:15 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
22:50 Майнц Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information