Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 101 Munchen - Tuningen (19:30)

19:30 Мюнхен Bus Station, Arnulfstraße 21
20:25 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
21:35 Мерклінген Gewerbegebiet
22:10 Бад-Урах Busbahnhof
22:20 Метцінген Outlet P5/P6
22:30 Ройтлінген Hbf/ZOB
22:50 Тюбинген Hbf/ZOB
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information