Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 101 Tubingen - Munchen (06:35)

06:35 Тюбинген Hbf/ZOB
07:00 Ройтлінген Hbf/ZOB
07:10 Метцінген Outlet P5/P6
07:20 Бад-Урах Busbahnhof
07:55 Мерклінген Gewerbegebiet
09:05 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 Мюнхен Bus Station, Arnulfstraße 21
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information