Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 101 Мюнхен - Тюнинген (12:00)

12:00 Мюнхен Bus Station, Arnulfstraße 21
12:55 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
14:05 Мерклінген Gewerbegebiet
14:40 Бад-Урах Busbahnhof
14:50 Метцінген Outlet P5/P6
15:00 Ройтлінген Hbf/ZOB
15:20 Тюбинген Hbf/ZOB
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information