Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 104 Кировоград - Киев

08:35 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
08:55 Кіровоград Bus Station-2, Pravdy ave.1
10:15 Новоукраїнка Bus station Kirova str, 191
10:50 Піщаний Брід (Миколаївська обл.) Request stop
11:15 Добровеличківка Cheluskintsev str, 125
11:35 Липняжка Request stop
11:55 Тишківка (Вінницька обл.) Request stop
12:30 Новоархангельськ Bus Station
14:10 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
15:25 Жашків Bus Station
16:42 Біла Церква Bus Stop near tire factory, M-05 87km
18:00 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
Перевізник: ВасилькивТрансАвто
Багаж: 1 шт. багажа и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information