Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 129 Гамбург - Мюнхен (08:30)

08:30 Гамбург ZOB am Hbf
09:40 Берген (Целле) Harburger Straße 20, 29303
10:10 Целле Bus Station, Trüllerstraße, 29221
11:25 Брауншвейг ZOB
13:20 Магдебург ZOB am Hbf
15:15 Лейпциг Hbf.,Goethestr
18:55 Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
21:10 Мюнхен Hbf. (in front of main station - Arnulfstraße)
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information