Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 129 Мюнхен - Гамбург (08:45)

08:45 Мюнхен Hbf. (in front of main station - Arnulfstraße)
11:10 Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
14:55 Лейпциг Hbf.,Goethestr
16:50 Магдебург ZOB am Hbf
18:30 Брауншвейг ZOB
19:50 Целле Bus Station, Trüllerstraße, 29221
20:15 Берген (Целле) Harburger Straße 20, 29303
21:30 Гамбург ZOB am Hbf
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information