Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 141001 Киев - Варшава - Роттердам

17:00 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
21:40 Сарни (Рівненська обл.) Bus Station, Belgorodska st. 39
23:45 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
23:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:20 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
12:10 Бремен ZOB Fernlinien, Breitenweg
13:10 Ольденбург ZOB, Karlstrasse (Hbf)
15:05 Гронинген Bus Stop on Stationsweg between stands A and B opposite Railway Station
16:35 Зволле Hanzelaan 244 B, (Central Railway Station)
17:20 Апелдорн Crossing Stationsstraat and Stationsplein opposite Railway Station
17:50 Арнем City Bus Stop “Bouriciusstraat” on Amsterdamseweg, near Railway Station
18:55 Утрехт Bus stop at 81 Croeselaan
19:50 Амстердам The bus stop on Radarweg opposite the railway station Amsterdam Sloterdijk
20:55 Гаага Centraal station
21:30 Роттердам Busstation Conradstraat
Перевізник: ECOLINES
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 1 год. до від'їзду: 50%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information