Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 145 Praha - Chernivtsi

15:15 Прага Bus Station "Zhelivskeho"
16:00 Прага Bus Station "Florenc"
19:00 Брно Bus Station "Zvonarka"
20:20 Оломоуц Bus Station, Sladkovského 142/37
23:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
08:25 Львів Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.
09:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
10:40 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
11:40 Долина Bus Station, 1A Shevchenka str.
12:20 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
13:10 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
14:30 Коломия Bus Station, Sichovykh Striltsiv
15:40 Снятин Vinnichenka st. 1
16:20 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
Перевізник: Regabus
Багаж: 1 шт. до 25кг -бесплатно, каждый следующая от 7 EUR
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 6 год. до від'їзду: 50%
менше 6год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 65 лет
10% Студент (ISIC)
20% Дети 10-15 лет
50% Дети 4-10 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information