Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 147 Warnemunde - Erfurt (10:00)

10:00 Росток Warnemünde Strand (Jugendherberge)
10:05 Росток Warnemünde Werft
10:40 Росток ZOB
13:30 Берлин Alexanderplatz, st. Alexanderstraße 3
16:25 Єна Bus Station "Paradies"
17:00 Веймар Bus Station, st. August-Baudert-Platz
17:35 Эрфурт Bus Station, st. Kurt-Schumacher-Straße 1
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information