Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 160 Dresden - Berlin (04:15)

04:15 Дрезден ZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.
04:30 Дрезден Hansastraße (Neustadt)
06:25 Берлин аеропорт Шенефельд Airport "Shonefeld"
06:50 Берлин Südkreuz Bf, st.Hildegard-Knef-Platz
07:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information