Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 164 Berlin - Hamburg (16:00)

16:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:40 Магдебург ZOB am Hbf
19:05 Брауншвейг Hauptbahnhof, Berliner str.
20:15 Целле Bus Station, Trüllerstraße, 29221
20:40 Берген (Целле) Harburger Straße 20, 29303
21:00 Зольтау Autohof Soltau Süd
21:55 Гамбург ZOB am Hbf
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information