Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 164 Hamburg - Berlin (11:00)

15:00 Гамбург ZOB am Hbf
15:55 Зольтау Autohof Soltau Süd
16:15 Берген (Целле) Harburger Straße 20, 29303
16:45 Целле Bus Station, Trüllerstraße, 29221
18:10 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:25 Магдебург ZOB am Hbf
21:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information