Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 19 Италия-Польша (2)

06:05 Баттипалья Parking near Villa Comunale/Bar Consis/
06:45 Салерно Piazza Concordia
07:25 Помпеи Piazza Mercato
08:10 Неаполь Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
08:45 Казерта Railway Station-Piazza Garibaldi
09:15 Кайанелло Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
09:45 Кассино Highway
10:15 Фрозіноне Railway Station Piazza A. Kambo 2
11:45 Рим Bus Station Tiburtina pl. 18
14:15 Ареццо Via Bernardo Rossellino 11
15:30 Флоренция Piazzale Montelungo Fermata Bus
17:30 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
18:15 Феррара Stazione FS Bar Fiorella
19:15 Падуя Piazzale Stazione6/przy stazione FS
20:10 Местре Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
20:10 Венеція Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
21:40 Удине Autostaz. Viale Europa Unita
09:15 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
09:30 Забже Pl. Warszawski
09:55 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:10 Хожув Pl. Powstańców Śl.
10:20 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
12:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
10:55 Освенцим Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:25 Кенти Dworzec autobusowy
11:45 Андрихув Dworzec autobusowy
12:10 Вадовіце Dworzec autobusowy
12:55 Суха-Бескидзька Dworzec autobusowy, st. nr 3
10:00 Рибник Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:20 Жори Dworzec PKS
11:00 Пщина plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:15 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
10:00 Тарновські Гури dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:50 Заверце przystanek MZK ul. Sikorskiego
11:30 Щекоцини Dworzec PKS
12:15 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
13:00 Кельце Dworzec PKS
14:00 Скаржисько-Каменна zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Радом dworzec PKS
15:45 Пулавы przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
17:00 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
14:30 Стараховіце dworzec zachodni PKS
15:10 Островець-Свентокшиський Dworzec PKP, ul. Żabia 40
15:05 Сандомир parking przed dworcem PKP
14:45 Тарнобжег parking obok dworca PKS
15:35 Стальова Воля Dworzec PKS
15:50 Нисько Plac Wolności
16:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
17:45 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
12:10 Бохня Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:00 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
13:45 Дембица dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:00 Ропчице Dworzec PKS Zielona 1
14:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
15:15 Пшеворск Dworzec PKS
15:30 Ярослав dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
16:00 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
14:00 Мелець parking obok dworca PKS
15:20 Кольбушова dworzec PKP
16:30 Лежайськ dworzec PKP
16:10 Нова Сажина dworzec PKP
11:50 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:25 Мшана-Дольна Dworzec PKS
13:05 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Новы-Сонч Dworzec PKS
14:10 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:40 Горлице Bardiovska str. 4
15:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
15:35 Ясло Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
16:15 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:15 Санок Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
Перевізник: SINDBAD
Багаж: 1шт.до 25 кг-бесплатно, каждый следующий 10 EUR.
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information